Ako na Nový rok,tak po celý rok.

Květen 2012

Novinky na Stardolle

23. května 2012 v 18:59 | Nata |  Novinky na Stardolle
V obchode Young Hollywood sú zľavy. Asi táto kolekcia bude končiť lebo je limitovaná a a polovička vecí už je vypredná.Obchod je štýlu Lady Gagy, Rihanny atd. :) Ale je veľmi drahý.

V tomto obchodíku sú tiež 50% zľavy. Obchod je štýlu street. Je to tam strašne lacné aj pred zľavo. Ale Identitee ma celkovo nezaujal.

Do Wild Candy prišlo nové kolekcia oblečení. Obchod je tématikou na sladké ako vidíte. Táto kolekcia je špeciálna tým že ju vytvorili hráčky Stardollu ( v súťaži) :)


Tak to by bolo asi všetko :)

Free tričko

10. května 2012 v 6:49 | Nata |  Free veci
Prihláste sa .
Pošlite nejakú foto a tričko máte v suite ;)

Stardesing Hair

9. května 2012 v 14:45 | Nata |  Novinky na Stardolle
A je to tu!! Dlho sme to očakávali :)

Čo je to Stardoll?

9. května 2012 v 14:20 | Nata |  Novinky na Stardolle
Prvom rade by som iným chcela vysvetliť čo to vlastne je.Odkaz na Stardoll: http://www.stardoll.com/cs/

Stardoll

Stardoll je online hra o módě a designu, určená především pro dívky starší šesti let.

Historie

Stardoll je internetová komunita hlavně pro dívky, kterou kolem roku 2002 vymyslela jistá Liisa ze Skandinávie. Vedla ji k tomu hlavně její záliba v papírových panenkách, kterou přenesla právě tímto směrem. Stardoll se původně jmenoval paperdollheaven.com (stránka stále existuje, podle všeho se jedná o jakousi dětskou odnož dnešního oficiálního stardollu). Mezi mladými lidmi se stal během krátké doby velice populární, a Liisa ji pomocí svého malého syna stále vylepšovala. Sama Liisa o stardollu říká následující: "Mnoho online stránek jsou zaměřena na násilí a soutěživost. Chtěla jsem vytvořit bezpečné prostředí pro dívky, které jsou kreativní a které se zajímají o módu. Hledají něco jiného než střílecí a násilné hry." Dnes je původní autorka, "matka" stardollu, stále důležitou součástí dění za oponou. Každý den prý navrhuje nové a nové panenky, a snaží se přijít s novými vylepšeními.

Jak hrát

K registraci nepotřebujete e-mailovou adresu, stačí vymyslet přezdívku, kterou mezi více než 150 000 000 uživateli nikdo nemá, zadat vhodné heslo, datum a rok narození, vybrat si svou začáteční MeDoll a můžete začít.
Pro každou novou Nesuperstar doll (Členství SS si můžete zaplatit i předem, ale stojí to vícenež v průběhu hry) jsou tu dva zařízené pokoje se skříní, kde najdete pár kousků oblečení.
Každý člen si může také napsat svou prezentaci, a má k dispozici Guestbook (GB) kam mu ostatní uživatelé můžou psát vzkazy a pod.
Beauty Parlor(čili Salon Krásy) kde můžete Dollce upravit styl a barvu vlasů, oči, nos, ústa, pihy, barvu pleti, postavu, pohlaví a další.
Starplazaje stardollové nákupní centrum. Naleznete v něm jak značky, které nemají vůbec žádný reálný základ (pouze v nich občas objevíte triko které máte doma, nebo které jste viděli na nejnovější přehlídce nějakého slavného návrháře), tak i reálné obchody. Ty se v Plaze, jak se centru zkráceně říká, nachází buď dlouhodobě (měsíce, někdy i roky) ale po čase zmizí. Nebo tzv. Tribute obchody které jsou k dispozici 1-2 měsíce. Při různých příležitostech (událost, roční období,...) do Plazy chodí limitované obchody. Limitovanost spočívá v tom, že je od každého kousku oblečení k dispozici pouze několik set věcí a ceny jsou většinou znatelně vyšší než kdekoli jinde. V současnosti se k těmto obchodům řadí Limited Edition (LE), Antidote (ID) a nejnovější Young Hollywood. Každý měsíc do plazy chodí tzv.Hot Buys (HB). Jsou k dispozici pouze měsíc, a jejich ceny bývají výraznější než u normální konfekce, ale nižší než u značkových nebo limitovaných obchodů. Všechny značkové, limitované a HB věci se dají sbírat, nebo postupem času výborně zpeněžit. Na Stardoll se také koná mnoho událostí. Stejně jako ty stálé (NCG, CG, Starmovie, Scény...) tak i limitované (Jarní soutěžě, soutěže ke dni matek, vánoční soutěž...) Nejlepšími hráčkami Stardollu jsouMissycooll,betybils, Werrunka, vlasta123...atd.
Starbazaar=(SB) místo, kde můžete prodávat své výrobky, nebo staré vintage kousky. Prodávat a kupovat mohou pouze superstars, nesuperstars pouze pokud mají více jak 400sp.
Můžete také vstoupit do bezpočtu klubů a založit vlastní. Uspořádat párty, nebo oblékat celebrity (což byl vlastně hlavní smysl Stardollu)
Broadcast=vaše vlastní zpráva na titulní straně (slouží jako reklama). Tato služba je pouze pro SS, a celosvětové odvysílání stojí 5SD, jen ve vaší zemi 3SD.

Dělení členů,měna, bodový systém

Stardoll své členy dělí na Superstars(ss) a Regular members(nss) (ve stardollové společnosti Nesuperstars/Nonsuperstars). Zatímco regular members mají členství zdarma, superstars si své členství platí- mají různé výhody a pod. Pokud si členství superstar platíte více než rok, stavá se z vás člen Royality. Měna je na stardoll dvojí- stardollars (SD)a starcoins (SC). Starcoins jsou relativně nový vynález, donedávna všichni platily SD, ovšem NSS mohli pouze něco. Nyní se to dá popsat tak, že SD jsou měnou SS a SC jsou měnou jak SS tak NSS. Za hraní dostáváte tzv. starpoints (SP). Jak nabíráte počet, odemykají se vám nové věci v obchodu s nábytkem a vlasy v beauty parloru. Starcoins můžete vydělávat, pokud zaregistrujete e-mailovou adresu. Většinou se vydělávají 2 až 3 SC za každý úkol, jako třeba ohodnoťte starmovie, vytvořte starmovie, navrhněte svůj šperk atd.
"SD"= "Stardollars" (CZ-"Stardolary") "SC"= "Starcoins" (CZ-"Starmince") "SP"= "Starpoints" (CZ-"Starbody")

Zdroj: Wikipedia.cz

Majové Hotbuys

8. května 2012 v 13:45 | Nata |  Hotbuys
Této hotbuys sú veľmi zaujimavé. Mne sa najviac páči Boombox top a Floral Dress a vám?? :)

Končím.

5. května 2012 v 21:54 | Nata |  Nata
Nikdy by ma nenapadlo že sa to niekedy stane, ale musim povedať že asi končím so zbieraním bábik. Je to drahý koníček a ja si ešte nezarábam ( mám 12 rokov, to ste poniektorí určite nevedeli). Je to pre mňa veľmi ťažké.Moju zbierku si nechávam, nebudem ju predávať. Ja som si vždy hovorila že stým raz prestanem ale bohužiaľ sa to vyplnilo. Malá šanca tu je že sa vrátim.Musím dostať chuť do toho ale obávam sa že to sa už asi nestane.


Teraz tento blog bude venovaný hre Stardoll.
To som ja :)


Tak sa majte. A prepáčte mi zato. Stále vas budem mať v obľubených blogoch. Tento týždeň bude prebiehať rekonštrukcia blogu.